A Vasas lett a bajnok az Eger ellen.

Casillas  » 2008-04-10 19:57:08

Hsz.: 8442

na ez így elég félreérthető
nem amiatt vagyok szomorú hogy kiengedtek, hanem hogy még sokkal több is lehetett volna a különbség, és azért a hazai meccs alapján egyáltalán nincs ennyi a két csapat közt

Casillas  » 2008-04-10 19:56:02

Hsz.: 8442

akkor írtam a hszt amikor szar volt a fórum (nem jelentek meg a hszek stbz), lehet hogy ezért nem látszott az se, de az is lehet hogy tényleg megint van egy buzgómócsing moderátorunk, arsenal topikból is eltűnt egy hszem szó nélkül tegnap...

mindenesetre még "olcsón" megúszta az eger, 11-3 után kieresztettek az oroszok

banok  » 2008-04-10 18:52:02

Hsz.: 11120

Tegnap az Eger kikapott Csehovban így (csak..) ezüst érmes lett a LEN-kupában (Casillas biztos csúnyát írt, mert törölték a hsz-ét)
A Vasas viszont bekerült az Euroliga Final Fourba!!!

cannibal  » 2008-04-03 16:23:37

Hsz.: 1325

BRENDON-UPC-ZF-EGER – SZEGED-BETON VE 9–5 (3–1, 2–0, 2–2, 2–2)
Bitskey Aladár sportuszoda, 1500 néző

DOMINO-HONVÉD–TEVA-VASASPLAKET 9–15 (1–3, 2–3, 3–4, 3–5)
Kőér utca, 700 néző

hasonlítsátok össze a nézőszámot HAJRÁ EGER!

Hsz.: 11120

hitetlen. szerintem nincs még egy ország ahol 3600 ember kimegy egy vízilabda meccsre.

coke.hu a qrva anyád.

molti  » 2008-03-27 15:22:23

Hsz.: 136

3600

Az egrieknek pedig természetesen sok sikert.

Casillas  » 2008-03-26 22:40:09

Hsz.: 8442

8-8 lett, rekordnézőszám gondolom, mivel a legteteje is nyitva volt, de ez a játék édeskevés lesz odakint...

Brendon-UPC-ZF-Eger - Sturm 2002 Csehov (orosz) 8-8 (2-2, 3-3, 2-2, 1-1)

minden negyed döntetlen lett

A sorozat fináléjában egyformán első alkalommal szereplő két gárda összecsapását 3600-an szurkolták végig a Bitskey-uszodában. Az első két negyedben csak emberelőnyből és ötméteresből találtak be a csapatok. Az Eger Matajsz Márk szép találatával 7-6-nál vette át a vezetést először és egyetlen alkalommal.

Csomakidze, majd a gólgyáros Sapic találatával azonban 8-7-re fordítottak az oroszok, másfél perccel a lefújás előtt pedig Biros Péter egyenlített. A végjátékban már nem született újabb gól.

Hsz.: 1325

Tényleg jó meccs volt, bár az a verekedés nem kellett volna...

Casillas  » 2008-03-17 20:03:51

Hsz.: 8442

fókuszba most lesz videó a verekedésről ha érdekel valakit, 3 zshsz rulz

Casillas  » 2008-03-15 22:07:14

Hsz.: 8442

kép róla, montenegróiak vip részlegében volt, meccsen olyat hallottunk amúgy hogy valaki fényképezte a meccset, de egy szerb is benne volt a képben, az meg felidegesedett hogy őt mit fényképezgetik, azt nekiesett a csávónak miután elvette a telefonját

A harmadik negyed szünetében a lelátón verekedést kezdeményeztek a montenegrói csarejátéksokk és a klub vezetéséhez tartozó személyek. Kellemetlen közjáték negyedóráig tartott, a rendezők csak a rendőrség érkezése után tudták a folytatást biztosítani.

Casillas  » 2008-03-15 22:01:37

Hsz.: 8442

eger tv-n mutatják a meccset, most láttam csak a bunyót, mer játszottunk közbe, nem semmi

banok  » 2008-03-15 21:51:29

Hsz.: 11120

2800 ember egy vízilabda meccsen nagyon nem semmi!

egész népemet fogom nem középiskolás fokon....

Casillas  » 2008-03-15 21:48:22

Hsz.: 8442

(eger elődöntőjéről)

mekkora meccs volt bazki
először csak a medencében folyt a vér, aztán a lelátón is székekkel verték egymást stb, állt is a meccs vagy 8-10 percig, utána megjöttek a rendőrök. mikor jöttünk hazafelé, már ott volt vagy 10 rendőri mikrobusz meg vagy 60-80 rendőr, mentek befele, szedték össze az embereket gondolom, nem vártuk meg inkább
kurvanagy hangulat volt, tele volt a csarnok, meccs is jó volt, forrt a víz, nem kímélték egymást
ja és kibaszott meleg volt végig

banok  » 2008-03-15 21:28:22

Hsz.: 11120

LEN-kupa döntős az Eger és a Vasas jutott tovább az Euroligából.

banok  » 2008-02-22 19:09:14

Hsz.: 11120

Tegnap a női vízilabda válogatott kijutott a pekingi olimpiára. Az impériában megtartott kvalifikációs torna utolsó meccsén, lányaink, 9-9-et játszottak a spanyolok ellen.

Casillas  » 2007-12-30 18:04:09

Hsz.: 8442

és az Eger szanaszét verte a Honvédot a Magyar Kupa döntőben

Honvéd-Eger 6-12 (0-3, 2-3, 0-3, 4-3)

Szécsi Zoltán (a mérkőzés legjobbja): "Ezúttal nagyon akartunk és végre sikerült - hosszú idő után - egy döntöt nyernem, remélem ez a siker sokáig, a következő kilenc hónapban meghatározó élmény marad."

Gerendás György: "Nagyon sokat készültük a Honvéd ellen, sok mérkőzésüket elemeztük. Kivéetel nap volt a mai, csapatom egyszerűen kiválóan muzsikált. Nagyon ritkán van ilyen, nagyon örülük, hogy egy ilyen csodás mérkőzésen, kupadöntőben mutattuk meg, hogy az Eger ilyet is tud."

Kovács István, a Domino-Honvéd vezetőedzője: "Agyonvert minket az Eger. Úgy kezdődött a mérkőzés, hogy úgy lőttünk el három labdát, hogy esélyünk sem volt visszazárni, az Eger pedig mindjárt lőtt három gólt. Gratulálok az Egernek, bízom benne, hogy a bajnokságban minden másképp lesz."

Mago(R)  » 2007-11-12 16:49:55

1. figy.

Hsz.: 1180

Kár hogy ezt minimum fél éve irtad nem baj majd jövőre megnézem írtál-e

***Van egy bizonyos FIFA hangulat, ami pótolhatatlan, ami miatt nem lehet letenni, aminek köze van a focimecsek varázslatos, forrongó hangulatához!

Ha szereted a focit klikk ide

Mago(R)  » 2007-11-12 16:49:19

1. figy.

Hsz.: 1180

Hova jársz? Én 3 éve skoromtól toltam 15-éves koromig és most szivesen mennék amatőr egyesületbe!

Galardo  » 2007-08-26 11:33:01

Hsz.: 22

Én járok vizilabda edzésre,de csak kezdő hobbiból nem versenyezek és nem is akarok!